Nowa Kamienica
M65 Meduza
Saski Point
Danube House in Prague
City Gate in Budapest
Zagrebtower in Zagreb
DEWELOPER

GD&K Group:
Jest to jeden z czołowych polskich developerów i dostawców usług deweloperskich. Od momentu powstania firmy w 1996 roku najważniejszym elementem jej strategii jest właściwy wybór i dogłębna analiza lokalizacji pod swoje inwestycje. Tylko centralnie zlokalizowane nieruchomości i budynki w najwyższym standardzie pozostają w zainteresowaniu GD&K Group. Przez ponad 10 lat swojej aktywności firma zbudowała dla siebie i zewnętrznych inwestorów szereg wysokiej klasy obiektów komercyjnych (budynków biurowych, hoteli, banków) a także luksusowych apartamentowców.
CA Immo :
CA Immo powstała w 1987 roku i jest jedną z wiodących firm inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Europie Środkowej. Spółka inwestuje w nieruchomości komercyjne (skupiając się na biurach) w Austrii, Niemczech i Europie Wschodniej. Na dzień 30 września 2011 r. łączna wartość nieruchomości Spółki wyniosła ok. 5,2 mld Euro. CA Immo jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z poziomem akcji pozostających w wolnym obrocie (tzw. free float) wynoszącym obecnie około 83%.
ZESPÓŁ PROJEKTOWY

GD&K Consulting Sp z o.o.:
GD&K Consulting jest sercem struktury GD&K Group, zapewniającym kompleksową obsługę wszystkich inwestycji Grupy ale również świadczącym usługi deweloperskie dla klientów spoza niej. W ramach wielopłaszczyznowo postrzeganej obsługi klienta GD&K Consulting oferuje m. in. projektowanie architektoniczne, przeprowadzanie procedury administracyjnej skutkującej otrzymaniem prawomocnego pozwolenia na budowę oraz pełen nadzór nad całością prac budowlanych. Struktura GD&K Consulting jest tak przemyślana, by zapewnić także kompleksową pomoc prawną oraz pozyskanie finansowania dla inwestycji.
Ovotz Design Lab.:
Ovotz design Lab. jest dynamicznym zespołem projektantów architektury, form przemysłowych i architektury wnętrz. Od 2007 roku Ovotz design Lab. jest partnerem międzynarodowej spółki projektowej Schwitzke & Partner GmbH z siedzibą w Dusseldorfie i oddziałami w Dubaju i w Moskwie. Ovotz design Lab. realizuje projekty zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i deweloperów, w pełnym zakresie usług architektonicznych: - hotele, budynki biurowe, osiedla mieszkaniowe, wnętrza sklepów, banków, restauracji, jak i dla klientów indywidualnych - domy jednorodzinne oraz wnętrza mieszkalne.
AVIA a class Office building, al. Jana Pawła II 41, 31-864 Kraków For leasing call: +48 78 400 55 44, e-mail: avia@gdkgroup.pl
Agencja reklamowa Rise Kraków, serwisy internetowe, kreacja graficzna