Nowa Kamienica
Ten zlokalizowany przy ul. Rakowickiej 7, biurowiec klasy A, mieści się w ścisłym centrum miasta. Od Rynku Głównego dzieli go jedynie 8 minut drogi. Położenie w rejonie Dworca Głównego i Międzynarodowego Dworca Autobusowego, zapewnia wygodne połączenia licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi z pozostałymi częściami miasta.
W budynku znajduje się 6 kondygnacji o stricte biurowym charakterze, na których mieści się łącznie 3 500 mkw. powierzchni do wynajęcia. Wyposażony jest w dwie komfortowe i przestronne 13-osobowe windy pasażerskie.
Twórcy, mając na względzie usytuowanie inwestycji w ścisłym centrum miasta, zadbali również o wygodę parkowania. Nowa Kamienica została wzbogacona o podziemny garaż, w którym czeka 57 miejsc parkingowych, rozmieszczonych na dwóch poziomach.
W Nowej Kamienicy komfort oraz praktyczne zastosowania idą w parze z dbałością o styl i estetykę wnętrz.
Na parterze mieści się eleganckie, przeszklone świetlikiem lobby z recepcją oraz oddział Deutsche Banku.
Obiekt stanowi naturalne przedłużenie pierzei ulicy. Ma charakter wielkomiejskiej kamienicy, na którą składa się budynek frontowy wraz z oficyną. Dzięki pragmatycznemu, uwzględniającemu charakter najbliższego otoczenia projektowi, świetnie wpisuje się w ducha XIX-wiecznego pejzażu tego fragmentu Krakowa.
Szczególnie interesującym elementem jest połączenie tradycyjnie otwieranych okien z nowoczesną przeszkloną fasadą we frontowej części obiektu. Tak zwana podwójna fasada, zapewnia komfort dostępu do świeżego powietrza oraz ciszę ściany kurtynowej. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w Krakowie.

AVIA a class Office building, al. Jana Pawła II 41, 31-864 Kraków For leasing call: +48 78 400 55 44, e-mail: avia@gdkgroup.pl
Agencja reklamowa Rise Kraków, serwisy internetowe, kreacja graficzna